Model DEPO bude v sobotu 2. listopadu na Burze sběratelů modelů aut v Praze-Strašnicích

Začátkem listopadu budeme opět na burze v Praze-Strašnicích. U stolu s logem Model DEPO si můžete zakoupit novinky od Abrexu a další modely i publikace, diskutovat o sběratelských modelech a objednat si, co potřebujete. Na burze platí slevové kupony a bonusy, které jste získali v našem e-Shopu Model DEPO. Stačí nám říct u stolu vaše jméno.

Luxusní modely Czech Auto Legends

Na stole Model DEPO bude k dispozici produkce skupiny Czech Auto Legends ve velikosti 1:43, což jsou v současnosti tři verze Avie 21 Furgon v provedení servisních vozů týmů Škoda a LADA a také diorama s Velorexem Abrhám a žigulíkem Veřejné bezpečnosti z filmu „Vrchní prchni!“

Na burze budeme mít i hit Czech Auto Legends – diorama s Velorexem Josefa Abrháma a žigulíkem v filmu Vrchní prchni! ve velikosti 1:43.
Abrex – prostě malá auta

Jako autorizovaný prodejce modelů Abrex samozřejmě nabídne Model DEPO novinky našeho hlavního výrobce kovových modelů. Kromě modelů Abrex ve velikosti 1:43 budeme mít i kompletní současnou nabídku miniabrexů v měřítku 1:72. A co nebudeme mít s sebou, to si budete moct v klidu objednat.

Chybět nebudou novinky od Abrexu jako třeba tato Škoda 120 L v měřítku 1:43.

Související: Podrobnosti o Burze sběratelů modelů aut v Praze

Matchbox Yesteryear

Nabídneme také druhé vydání publikace Collector’s Guide to Models of Yesteryear 1956-72. U stolu budou často i autoři publikace, takže vám můžeme váš výtisk podepsat.

Nabídneme i některé naše publikace.

A prostě se s vámi rádi setkáme a vyměníme si s vámi informace a názory na naše životní zálibu – kovové modely.

Sledujte informace o novinkách na Facebooku Model DEPO.

Následujte nás:

1 komentář: „Model DEPO bude v sobotu 2. listopadu na Burze sběratelů modelů aut v Praze-Strašnicích

Komentáře nejsou povoleny.