Model DEPO bude v sobotu 21. března 2020 na Burze sběratelů modelů aut v Praze-Strašnicích

Nadcházející burzu budeme opět na burze v Praze-Strašnicích. U stolu číslo 115 s logem Model DEPO si můžete zakoupit novinky od Abrexu a další modely i publikace, diskutovat o sběratelských modelech a objednat si, co potřebujete. Na burze platí slevové kupony a bonusy, které jste získali v našem e-Shopu Model DEPO. Stačí nám říct u stolu vaše jméno.


Na burze vám poskytneme i novinky od Abrexu jako třeba tato Škoda 860 v měřítku 1:43.
VÝKUP MODELŮ ABREX A MATCHBOX

Model DEPO nabízí také výkup nebo výměnu modelů značek Abrex, Matchbox a starší Corgi. Nemusíte nosit svou sbírku na burzu. Stačí, když se tam dohodneme o tom, co byste chtěli prodat nebo vyměnit a můžeme se pak kdykoliv sejít v klidu po burze. Model DEPO zprostředkovává nákup a prodej nebo výměnu pouze originálních nehraných a neupravovaných modelů.

Na burze nabídneme i modely, které se už nevyrábí, jsou vyprodané, a Abrex je už nemá ani na skladě, jako třeba tato 2000 Škoda Fabia v provedení zásahového vozu NEHODY Dopravního podniku hl. m. Prahy.
Abrex – prostě malá auta

Jako autorizovaný prodejce modelů Abrex samozřejmě Model DEPOnabídne novinky našeho hlavního výrobce kovových modelů. Kromě modelů Abrex ve velikosti 1:43 budeme mít i kompletní současnou nabídku miniabrexů v měřítku 1:72. A co nebudeme mít s sebou, to si budete moct v klidu objednat.

Související: Podrobnosti o Burze sběratelů modelů aut v Praze

Matchbox Yesteryear

Nabídneme také druhé vydání publikace Collector’s Guide to Models of Yesteryear 1956-72. Rádi se s vámi setkáme a vyměníme si s vámi informace a názory na současné i historické kovové modely.

Nabídneme i některé naše publikace.

Sledujte informace o novinkách na Facebooku Model DEPO.

Následujte nás:

1 komentář: „Model DEPO bude v sobotu 21. března 2020 na Burze sběratelů modelů aut v Praze-Strašnicích

Komentáře nejsou povoleny.