Za každý nákup v obchodě a e-shopu Diecast.cz získáte slevový kód, na který můžete uplatnit 5–10 % slevu na nákup v těchto obchodech a studiu:

 

LEGO®

Za nákup na e-shopu Diecast.cz získáte slevový kupón, na který uplatníte 5 % slevu za jakkoliv velký nákup ve specializovaném e-shopu CHYTRÉ KOSTKY www.chytrekostky.cz se stavebnicemi a díly LEGO.

  

KAMENNÝ OLEJ

 

Za nákup v našem e-shopu Chytré kostky získáte 10 % slevu na nákup v e-shopu Kamenný olej. Jeho produkty mají stejné relaxační a léčivé účinky jako minerální vody a léčivé bahno v našich lázních. Velkou výhodou kamenného oleje je ale to, že si s ním můžete připravit takovou relaxační a léčivou lázeň i doma ve své koupelně. 

Kamenný olej se získává ze vzácné břidlice v rakouských Alpách. Přidává se do vany, používá se také jako mast nebo relaxační masážní olej. O jeho ozdravných účincích se dočtete ZDE.

 

Fotoateliér MONA

 

10 % sleva za každý nákup platí i ve fotostudiu Ateliér MONA. Fotografky studia se zaměřují hlavně na rodinné fotografie, fotografie osobností a párů.

Ateliér MONA se specializuje na výrobu fotoalb, velkých fotografických pláten, velkých fotografií v akrylu, vyrábí fotografické kompozic a uplatňuje další designové techniky.

Studio Ateliéru MONA je v Praze 8. Studiové fotografování je možné kombinovat i s exteriéry.

 

Fotoateliér MONA BABY

 

10 % sleva za každý nákup platí i ve fotostudiu MONA BABY. Unikátní odborností fotografek studia je fotografování newborns, neboli novorozeňat ve věku 6 až 10 dní. Obě profesionální fotografky jsou samy maminky, takže vědí jak při focení skloubit náročné techniky s něžným a citlivým osobním přístupem k nejmenším dětem i jejich rodičům. Fotografky studia se zaměřují také na fotografie dětí v dalších věkových kategoriích.

Ateliér MONA BABY se specializuje na výrobu fotoalb, velkých fotografických pláten, velkých fotografií v akrylu, vyrábí fotografické kompozic a uplatňuje další designové techniky.

Studio MONA BABY je v Praze 8. Fotostudio je temperované a je vybavené množstvím designových rekvizit.